Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 CM724G1B1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Jā
- Cepeškrāsns režīmi: Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Mazās virsmas grils
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- Pieslēguma jauda: 3.600 W
- Cepeškrāsns tilpums: 45 l
- Cepeškrāsns apgaismojums: Jā
- Displejs: Jā
- Skārienvadība: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CM724G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 502,95€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 320,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 659,65€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 897,30€

Bosch Serie 8 HRG7764B1
no 1 115,00€

Neff N 90 B64CT73N0
no 1 345,60€

AEG 7000 MealAssist TR7PB63ZSB
no 699,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Cepeškrāsns Siemens CM724G1B1 -

1 362,00€
1 362,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
|---|
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A45,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 36,10 kg |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Jā |
|---|---|
| Cepeškrāsns režīmi: | Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Mazās virsmas grils |
| Cepeškrāsns tilpums: | 45 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Grila režģis |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CM724G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


















