Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 LI69SA684
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Plakanais tvaika nosūcējs
- Jauda: 260 W
- Ventilatora jauda: 500 m³/h
- Izmēri: P60 cm x D29 cm
- MPN: LI69SA684
- EPREL: 563617
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 LI69SA684
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ100 LI64LA521
no 307,22€

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Bosch Serie 8 DFS067K51
no 579,98€

Bosch Serie 4 DFT63AC50
no 115,92€

Bosch Serie 4 DUL63CC50
no 136,98€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 63,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens LI69SA684 IQ700 | LI69SA684 | 4242003880210

597,50€
597,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Iebūvējamais tvaika nosūcējs LI69SA684

611,37€
611,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P60 cm x D29 cm |
|---|
| LI69SA684 |
| EPREL: | 563617 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Plakanais tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 260 W |
| Ventilatora jauda: | 500 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 935 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 41 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Automātiskā pārslēgšanās atpakaļ: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 LI69SA684
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0
















