Ilustrācija var atšķirties
Sigma Contemporary 18-50 mm F2.8 DC
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Optiskā konstrukcija: 13 elementi, 10 grupas
- Fokusa attālums: 18 mm - 50 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 12,10 cm
- Palielinājums: 1:2,80
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 55 mm
- Svars: 290 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Contemporary 18-50 mm F2.8 DC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Canon RF 100-400 mm F5.6-8 IS USM
no 779,49€

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F2.8 S II
no 2 660,95€

Canon RF 70-200 mm F4.0 L IS USM
no 1 475,91€

Sony SEL-2470GM2
no 2 109,45€

Nikon Nikkor Z 24-120 mm F4 S
no 1 071,51€

Tamron 16-30 mm F2,8 Di III VXD G2
no 849,00€

Nikon Nikkor Z DX 16-50 mm F2,8 VR
no 970,00€

Tamron 50-400 mm F4.5-6.3 DI III VC VXD
no 1 182,99€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN Contemporary, L-mount APS-C objektīvs (18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Lens L Mount 585969)

519,00€
519,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Sigma 18-50mm F2.8 DC DN Contemporary for Fujifilm X-Mount 585975
Iegādājies šo objektīvu līdz 2026. gada 31. maijam un piesakies 50 Eur naudas atmaksai.
Reģistrē pirkuma čeku šeit un norādi vajadzīgo informāciju atmaksas saņemšanai: https://www.sigma-imaging.lv/cashback-spring-2026Pieteikšanās līdz 15. jūnijam.

519,45€
519,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] for L-Mount 585969
Iegādājies šo objektīvu līdz 2026. gada 31. maijam un piesakies 50 Eur naudas atmaksai.
Reģistrē pirkuma čeku šeit un norādi vajadzīgo informāciju atmaksas saņemšanai: https://www.sigma-imaging.lv/cashback-spring-2026Pieteikšanās līdz 15. jūnijam.Liels F2.8 virzītais tālummaiņas objekīvs, kas ir ideāli piemērots fotogrāfijai un videogrāfijai.

519,95€
519,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN Contemporary, Canon RF-mount APS-C objektīvs (18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Lens Canon RF 585972)

529,00€
529,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Objektīvs Sigma 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] for Fujifilm X-Mount

633,00€
633,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 18-50mm F2.8 DC DN E-mount APS-C objektīvs 585965

657,70€
657,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary lens for Sony

682,00€
682,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Sigma 18-50mm F2.8 DC DN priekš Sony E-Mount 585965
E-Mount objektīvs/APS-C formāts
27-75 mm (35 mm ekvivalents)
Diafragmas diapazons: no f/2,8 līdz f/22
Minimālais fokusēšanas attālums: 4.8"
Trīs asfēriskie elementi
Īpašs zemas dispersijas elements
Noapaļota 7 lāpstiņu diafragma
Pret putekļiem un šļakatām droša konstrukcija

525,45€
525,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 18-50mm F2.8 DC DN Contemporary Canon RF APS-C lens Standart zoom 585972
Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary objektīvs ir kompakts un viegls, ar ātru autofokusu un lielisku optisko kvalitāti.

549,45€
549,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Sigma 18-50mm F2.8 DC DN Canon RF

832,00€
832,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 65,40 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G74,50 mm |
| Svars: | 290 g |
| Optiskā konstrukcija: | 13 elementi, 10 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F22 |
| Lielākā diafragma F: | F2,80 |
| Fokusa attālums: | 18 mm - 50 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 12,10 cm |
| Palielinājums: | 1:2,80 |
| Laikapstākļu izturīgs: | Nē |
|---|---|
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 7 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 55 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Contemporary 18-50 mm F2.8 DC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























