Ilustrācija var atšķirties
Sigma Sports 500 mm F4 DG OS HSM
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 500 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 350 cm
- Palielinājums: 1:6,50
- Attēla stabilizators: Jā
- Svars: 3.310 g
- Optiskā konstrukcija: 16 elementi, 11 grupas
- Laikapstākļu izturīgs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Sports 500 mm F4 DG OS HSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Sigma Sports 150-600 mm F5.0-6.3 DG DN OS
no 1 279,50€

Canon RF 100-500 mm F4,5-7,1L IS USM
no 2 810,23€

Samyang 300 mm F6,3 ED UMC CS
no 139,45€

Nikon Nikkor Z 800 mm F6.3 VR S
no 6 165,45€

Canon RF 200-800 mm F6.3-9 IS USM
no 2 259,00€

Nikon AF-S Nikkor 80-400 mm 1:4,5-5,6G ED VR
no 1 915,95€

Nikon Nikkor Z 28-400 mm F4-8 VR
no 1 289,45€

Canon EF-S 55-250mm 1:4-5,6 IS STM
no 349,94€

Nikon AF-S Nikkor 85mm 1:1.4G
no 1 602,42€

Nikon Nikkor Z 600 mm F6.3 VR S
no 4 995,45€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma 500mm f/4 DG OS HSM Nikon [Sport] 185955
500 mm f/4 DG OS HSM objektīvs, kas aprīkots ar gandrīz visām Sigma Global Vision arsenāla tehnoloģijām, ieņem galveno vietu ātrās sporta līnijas flagmaņa pozīcijā. Šis superteleobjektīvs ir pieejams ar Nikon F stiprinājumu, un tas ļauj iemūžināt attālus objektus, turklāt ar ātru Hyper Sonic AF motoru lietotāji varēs viegli izsekot ātrai darbībai.

4 659,46€
4 659,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 144,80 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G380,30 mm |
| Svars: | 3.310 g |
| Optiskā konstrukcija: | 16 elementi, 11 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 500 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 350 cm |
| Palielinājums: | 1:6,50 |
| Laikapstākļu izturīgs: | Jā |
|---|---|
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 9 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Objektu piedziņa: | HSM |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Sports 500 mm F4 DG OS HSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Sigma
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Signāla PastiprinātājsSika MonotopSikaflex 291ISikasil CSildelementi BoileriemSildelements BoilerimSildītājs ar VentilatoruSilikona PakaišiSilti Ziemas ZābakiSiltumnīcas Plēve 6MSigma ObjektīviSigma Flīžu GriezējsTS SportsVizuālais Sports247 SportsSports KolonnaNova SportsNS SportsJP SportsFlash Sports




















