Ilustrācija var atšķirties
Sigma Sports 60-600 mm F4.5-6.3 DG DN OS
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Optiskā konstrukcija: 27 elementi, 19 grupas
- Fokusa attālums: 60 mm - 600 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 45 cm
- Palielinājums: 1:2,40
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 105 mm
- Svars: 2.495 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Sports 60-600 mm F4.5-6.3 DG DN OS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Canon RF 100-400 mm F5.6-8 IS USM
no 765,00€

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F2.8 S II
no 2 660,95€

Canon RF 70-200 mm F4.0 L IS USM
no 1 475,91€

Sony SEL-2470GM2
no 1 949,00€

Nikon Nikkor Z 24-120 mm F4 S
no 1 071,51€

Tamron 16-30 mm F2,8 Di III VXD G2
no 849,00€

Tamron 50-400 mm F4.5-6.3 DI III VC VXD
no 1 182,99€

Tamron 150-500 mm F5-6,7 Di III VC VXD
no 1 006,13€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS for Sony E-Mount Sports 732965
SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS for Sony E-Mount Sports

2 149,44€
2 149,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS for L-Mount [Sports] 732969
Sigma 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS for L-Mount [Sports]

2 189,95€
2 189,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Sigma 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS Sports Sony E-mount

2 338,00€
2 338,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Sigma 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS Sports Leica L-mount

2 631,99€
2 631,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 119,40 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G279,20 mm |
| Svars: | 2.495 g |
| Optiskā konstrukcija: | 27 elementi, 19 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F22 - F32 |
| Lielākā diafragma F: | F4,50 - F6,30 |
| Fokusa attālums: | 60 mm - 600 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 45 cm |
| Palielinājums: | 1:2,40 |
| Laikapstākļu izturīgs: | Jā |
|---|---|
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 9 |
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 105 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Sports 60-600 mm F4.5-6.3 DG DN OS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Sigma
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Signāla PastiprinātājsSika MonotopSikaflex 291ISikasil CSildelementi BoileriemSildelements BoilerimSildītājs ar VentilatoruSilikona PakaišiSilti Ziemas ZābakiSiltumnīcas montāžaSigma 35Mm F1 2 Dg DnSigma ObjektīviSigma Flīžu GriezējsTS SportsVizuālais Sports247 SportsSports KolonnaNova SportsNS SportsJP Sports























