Ilustrācija var atšķirties
Skil 1766 AK
Ražotājs: Skil
Ilustrācija var atšķirties
- Perforators
- Patērētā jauda: 1.500 W
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Maks. triecienu skaits: 2.700 1/min
- Trieciena enerģija: 4,50 J
- Urbja diametrs koksnei: Ø 40 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Skil 1766 AK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Skil
Populāri produkti

Skil 1020 AA
no 29,99€

Scheppach DP19Vario
no 269,85€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,90€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 529,70€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 236,25€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pneumatic Hammer SKIL 1766 AN F0151766AN (8710364074839) ( JOINEDIT80513153 )

105,00€
105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pneumatic Hammer SKIL 1766 AN | F0151766AN | 8710364074839 | WLONONWCROXF2

110,10€
110,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Młotowiertarka Skil Rotary hammer F0151766AN | F0151766AN | 8710364074839

125,45€
125,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skil Rotary hammer F0151766AN | F0151766AN | 8710364074839

127,55€
127,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Rotācijas āmurs Skil F0151766AN | F0151766AN | 8710364074839

129,50€
129,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mlotowiertarka Skil Rotary hammer F0151766AN F0151766AN (8710364074839) ( JOINEDIT77174163 )

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| SDS-Plus: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 5,30 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 40 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 36 mm |
| Patērētā jauda: | 1.500 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Maks. triecienu skaits: | 2.700 1/min |
| Trieciena enerģija: | 4,50 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Skil 1766 AK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























