Ilustrācija var atšķirties
Smeg BCC01EGMEU
Ražotājs: Smeg
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.350 W
- Tilpums litros: 1,40 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Nē
Cenas vēsture
1M
Smeg BCC01EGMEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Smeg
Populāri produkti

Smeg BCC02RDMEU
no 729,00€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,88€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 604,90€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kavos aparatas SMEG BCC01EGMEU | SMEG0096 | 8017709322434

401,60€
401,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smeg Kavos aparatas SMEG BCC01EGMEU SMEG0096

410,51€
410,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
|---|---|
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Izņemams kafijas biezumu trauks: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Kontrollindikators: | Pupiņu tvertne jāuzpilda, Uzpildīt ūdens tvertni, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P18 cm x A33,60 cm x D43,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,40 kg |
| Tilpums litros: | 1,40 l |
|---|---|
| Ietilpība tasītēs: | 8 tasīte(s) |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Nē |
| LED displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 150 g |
| Jauda: | 1.350 W |
|---|
Cenas vēsture
1M
Smeg BCC01EGMEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















