Ilustrācija var atšķirties
Smeg ECF03PBEU
Ražotājs: Smeg
Ilustrācija var atšķirties
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Tilpums litros: 1,40 l
- Integrēts dzirnaviņas: Nē
- Pastāvīgais ūdens pieslēgums: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Integrētā tīrīšanas programma: Nē
- Jauda: 1.650 W
Cenas vēsture
1M
Smeg ECF03PBEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Smeg
Populāri produkti

Smeg ECF02CREU
no 299,55€

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 89,35€

avots: PercTe
Ninja Luxe Café Premier ES601EU
no 383,90€

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 351,75€

Sage The Barista Touch Impress
no 946,59€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 510,50€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 540,80€

Gaggia New Classic Evo
no 395,00€

Sage The Barista Express
no 499,35€

Delonghi Linea Classic EM450.M
no 121,84€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smeg Espressomaschine ECF03PBEU, Thermoblock, Cold Brew, Dampfdüse, 1.4L Tank | ECF03PBEU | 8017709349417

448,25€
448,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Izmēri: | P20,50 cm x A36,40 cm x D29,50 m |
|---|---|
| Svars: | 7,90 kg |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
|---|---|
| Jauda: | 1.650 W |
| Tilpums litros: | 1,40 l |
| Integrēts dzirnaviņas: | Nē |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Cenas vēsture
1M
Smeg ECF03PBEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















