Ilustrācija var atšķirties
Soehnle Page Profi
Ražotājs: Soehnle
Ilustrācija var atšķirties
- Virtuves svari
- Displejs pieejams: Jā
- Sadalījums: 1 g
- Celtspēja: 15 kg
- Tara pievienošanas funkcija: Nē
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Materiāls: Drošības stikls, Plastmasa
- Izmēri: P20 cm x A2,20 cm x D26,20 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Soehnle Page Profi
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Soehnle
Populāri produkti

Soehnle Cooking Star
no 14,36€

Soehnle Roma
no 17,84€

Soehnle Page Profi 300
no 27,48€

Soehnle Page Profi 200
no 28,08€

Beurer KS 34
no 24,50€

Beurer KS 51
no 30,00€

Beurer KS36
no 25,00€

Emos EV012
no 18,09€

Gastroback 30102
no 35,76€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SOEHNLE Elektroniskie virtuves svari Page Profi 1067080

28,56€
28,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(4006501670809) Elektroniskie virtuves svari Page Profi Soehnle 1067080 | SAR_4006501670809 | 4006501670809

30,75€
30,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Soehnle Elektroniskie virtuves svari Page Profi | 1067080 | 4006501670809

33,15€
33,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SOEHNLE Elektroniskie virtuves svari Page Profi (1067080)

33,88€
33,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Soehnle 1067080 Page Profi virtuves svari

33,90€
33,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Soehnle Scale Page Profi 15kg black Schwarz (67080)

35,43€
37,84€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
Produkta dati
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Sadalījums: | 1 g |
| Celtspēja: | 15 kg |
| Tara pievienošanas funkcija: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Izmēri: | P20 cm x A2,20 cm x D26,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,09 kg |
| Materiāls: | Drošības stikls, Plastmasa |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Soehnle Page Profi
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























