Ilustrācija var atšķirties
Sonorous PL 2700
Ražotājs: Sonorous
Ilustrācija var atšķirties
- TV stends
- Saderīgs līdz: 50 collas
- Nestspēja: Līdz 25 kg
- Pagriežams: Jā
- Griešanās min.: -24°
- Maksimālā pagriešana: 24°
- Augstums maināms: 15 cm
- Kabeļu vadība paslēpta: Jā
Ražotājs:
Sonorous
Populāri produkti

avots: ITwork
SMS FH MT600
no 596,26€

Equip 650122
no 28,85€

iiyama OSTX40X81
no 137,26€

Peerless SR598
no 1 117,20€

One For All WM 2470
no 43,00€

One For All WM 7461
no 90,35€

Techly ICA-TR32
no 138,80€

One For All WM 7472
no 109,75€

One For All WM 7482
no 404,80€

Wacom Cintiq Pro 32 Ergo Stends
no 655,92€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sonorous PL2700 rtv galds ar lcd tv turētāju PIEEJAMS ČETURĀS KRĀSU VARIĀCIJĀS, Sonorous PL2700 rtv staliukas su lcd televizoriaus laikikliu GALIMI IŠSIRINKTI ČIAURIŲ SPALVŲ VARIANTŲ

368,00€
368,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A40 cm x P60 cm x D50 cm |
|---|---|
| Svars: | 42 kg |
| Saderīgs līdz: | 50 collas |
|---|
| Kabeļu vadība paslēpta: | Jā |
|---|
| Nestspēja: | Līdz 25 kg |
|---|---|
| Pagriežams: | Jā |
| Griešanās min.: | -24° |
| Maksimālā pagriešana: | 24° |
| Augstums maināms: | 15 cm |
Populāri produkti




















