Ilustrācija var atšķirties
Sony Alpha 6000L
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Sistēmkamera
- Efektīvie pikseļi: 24,30 MP
- Displeja izmērs: 2,95
- Meklētājs: elektroniskais skatu meklētājs (Viewfinder)
- Datu nesēji: Atmiņas karte XC-HG Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, MS Pro Duo (Memorystick Pro Duo), SD (Secure Digital Memory Card), SDHC atmiņas karte, SDXC (Secure Digital eXtended Capacity)
- Svars: 460 g
- Digitālā kamera: Korpuss ar objektīvu
- Izšķirtspēja: 6.000 Pikseļi x 4.000 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony Alpha 6000L
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Sony Alpha 6700
no 1 385,27€

Canon EOS R6 Mark II
no 1 899,30€

Canon EOS R5 Mark II
no 3 985,00€

Canon EOS R8
no 1 201,30€

Nikon Z 7 II
no 2 125,45€

Nikon Z 8
no 3 645,95€

Canon EOS R7
no 1 138,97€

Fujifilm X-T50
no 1 299,26€

Nikon Z 6 III
no 2 154,68€

Canon EOS R10
no 817,43€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sony α 6400 + SELP1650 MILC 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black ILCE6400LB.CEC

1 068,10€
1 068,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Datu nesēji: | Atmiņas karte XC-HG Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, MS Pro Duo (Memorystick Pro Duo), SD (Secure Digital Memory Card), SDHC atmiņas karte, SDXC (Secure Digital eXtended Capacity) |
|---|
| Attēla sensors: | 24.700.000 Pikseļi |
|---|---|
| Sensors: | Exmor APS HD CMOS |
| Attēla formāti: | DCF, RAW |
| Skaņas ieraksts: | Jā |
|---|---|
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Savienojumi: | Micro HDMI |
|---|---|
| WiFi iespējots: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Piederumu kurpe: | Jā |
| Maināms bajonets: | Sony E |
| Akumulatora darbības laiks (fotoattēli): | Apm. 360 fotoattēli |
| Korpuss ar objektīvu |
| 24,30 MP |
| Aizvēršana: | Elektroniski, Mehānisks |
|---|---|
| Ekspozīcijas laiks: | 30 s - 1/40.000 s |
| Ekspozīcijas korekcija (automātiska): | Jā |
| Ekspozīcijas korekcija (manuāla): | +/-5 |
| Ekspozīcijas korekcijas pakāpe (manuāli): | 1/3 pakāpe |
| Zibens: | Automātiski, Manuāli, Sarkanās acis |
| Gaismas jutība: | Auto, ISO 100, ISO 51200 |
| Pašizraisītājs: | 2, 10sekundes |
|---|---|
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Izmēri: | P120 mm x A66,90 mm x D45,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 460 g |
| 6.000 Pikseļi x 4.000 pikseļi |
| Objektīvs: | Sony E PZ 16-50 mm |
|---|---|
| Fokusa attālums 1. objektīvs: | 16 mm - 50 mm |
| Diafragmas diapazons 1. objektīvs: | F3,50 - F36 |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 25 cm |
| Displeja izmērs: | 2,95 |
|---|---|
| Displeja izšķirtspēja: | 921.600 Pikseļi |
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Meklētājs: | elektroniskais skatu meklētājs (Viewfinder) |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony Alpha 6000L
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Sony
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sony Bezvadu SkaļruņiSony Bluetooth AustiņasSony Bravia 32Sony Bravia 40Sony Bravia 43Sony Bravia 4KSony Bravia 55Sony Bravia TelevizorsSony Full HDSony Smart TVFusion Plus 6000lGBC Fusion Plus 6000LAlpha Innotec SiltumsūknisCamera Alpha 7Hyperx Alpha CloudAlpha 2 25 60Hyperx cloud alpha wirelessBluetooth SonySony 32Sony 77




















