Ilustrācija var atšķirties
Sony Cinema Line FX3
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Video sistēma: UHD-video (4K)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Datu nesēji: CFexpress
- Attēla sensors: 12,90 MP
- Displeja izmērs: 3
- Displeja izšķirtspēja: 1.440.000 Pikseļi
- Displeja tips: LCD
- Nekustīga attēla uzņemšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony Cinema Line FX3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Sony Cinema Line FX3A
no 3 985,45€

Panasonic HC-X20E
no 2 335,45€

Panasonic HC-V900
no 517,99€

Canon Legria HF G70
no 1 049,95€

Panasonic HC-X2E
no 2 852,01€

Panasonic HC-X1200
no 1 166,99€

Panasonic HC-X2000
no 1 960,48€

Canon XF605
no 5 002,13€

enlaps Tikee 4 Pack
no 2 449,45€

Panasonic AG-CX350
no 3 218,96€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Nauticam Underwater Housing for Sony FX3/FX30 1000015457
Nauticam Underwater Housing for Sony FX3/FX30

4 359,45€
4 359,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Attēla sensors: | 12,90 MP |
|---|
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
|---|
| Datu nesēji: | CFexpress |
|---|---|
| Attēla stabilizators: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Piederumu kurpe: | Jā |
| Maināms bajonets: | Sony E |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, USB-C, XLR |
| Nekustīga attēla uzņemšana: | Jā |
|---|---|
| Gaismas jutība: | Auto, ISO 80, ISO 102400 |
| Izmēri: | P129,70 mm x A77,80 mm x D84,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 715 g |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
|---|
| Displeja izmērs: | 3 |
|---|---|
| Displeja izšķirtspēja: | 1.440.000 Pikseļi |
| Displeja tips: | LCD |
| UHD-video (4K) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony Cinema Line FX3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Sony
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sony DSC RX100 Cyber ShotSony DSC RX100 IIISony DSC RX100 IVSony DSC RX100 M7Sony DSC RX100 VSony DSC RX100 VIISony Full Array LED 55Sony KD-32W800Sony OLED XR 65Sony Xperia 10 IV MaciņšSony FX3Cinema HdrGolf GTI LineCross Line LaserGolf Tiguan R LineGolf VIII R LineGolf 8 R LineGolf R Line 2012Golf 7 R LineBluetooth Sony











