Ilustrācija var atšķirties
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim Digitālā versija
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Spēļu konsole
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Zen 2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 3,5 GHz
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Grafika: AMD Radeon RDNA 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim Digitālā versija
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 500,00€

Nintendo Slēdzis 2
no 325,23€

Valve Steam Deck OLED 512GB
no 815,00€

Microsoft Xbox Series S (512GB)
no 366,47€

Nintendo Classic Mini NES
no 411,63€

Nintendo Switch (OLED modelis)
no 350,00€

Microsoft Xbox Series S (1TB)
no 438,78€

Microsoft Xbox Series X (1TB)
no 9,10€
56 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Spēļu konsole PlayStation 5 Slim Digital 1TB Sony — Konsole pilnīgi digitāla, SSD 4K/120fps, WLAN/Bluetooth

629,00€
629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēļu konsole Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition

704,05€
704,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēļu konsole sony ps5 digital slim

706,36€
708,26€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Sony PlayStation 5 Digital Edition Spēļu konsole 825GB

772,51€
775,01€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sony PlayStation 5 Digital Slim e-chassis 825 GB Black, White 711719020844

787,59€
790,09€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Sony PlayStation 5 E Slim Digitālā konsole | 1000049749 | 711719020837

547,65€
547,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Digital Console White, Black 9020837

564,20€
569,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sony PlayStation 5 (model group - Slim) Digital Edition KSLSONPS50037

564,28€
569,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB ( 0711719577294 1000040657 1000049751 711719020844 711719577478 CFI-2016B D-CHASSIS ) spēļu konsole

569,00€
569,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Digital Slim D Chassis 711719577478

576,89€
576,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Digital Slim e-chassis 825 GB Black White 711719020844 (711719020837) ( JOINEDIT89635683 )

580,00€
580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Digital Edition Spēļu konsole 825GB | CFI-2116 | 711719020837

588,70€
588,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Console PlayStation 5 Digital Edition Slim 825GB (9020837) 9020837 (0711719020837) ( JOINEDIT89126212 )

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PS5 Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB 825GB SSD Wi-Fi Black, White 711719020837

604,70€
604,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Digital Edition 1TB Slim Edition Spēļu Konsole 711719577294 (711719577294) ( JOINEDIT87854633 )

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black, White 711719577294

613,90€
613,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēļu konsole Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition | CFI-2116 | 711719021278

628,00€
634,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
SONY Gaming Console PS5 Digital Slim | 1000049750 | 0711719021278 | WLONONWCROWI5

630,91€
630,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim Digital Edition (0711719020837) 0711719020837

634,55€
634,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Slim Digital Game Console, 825GB SSD, White 1000049750

638,07€
638,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Digital Edition Spēļu konsole 825GB | CFI-2116 | 711719020837

643,15€
643,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēļu konsole Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition CFI-2116

644,87€
644,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 E Chassis Slim Digital 7117190208376 (7117190208376) ( JOINEDIT88742413 )

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēļu konsole Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition | CFI-2116 | 711719021278

651,19€
651,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony PlayStation 5 Digital Slim e-chassis 825 GB Black, White | 711719020844

653,05€
653,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Playstation 5 Slim Digital 825 GB Wi-Fi Black, White

745,30€
745,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Zen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,5 GHz |
| Piederumi: | HDMI kabelis, Kontrolieris, USB kabelis |
|---|---|
| Komplekts sastāv no: | PS5 Slim, kontrolieris, HDMI kabelis, USB kabelis, 2 plastmasas statīva kājas |
| Cietā diska ietilpība: | 1,02 TB |
|---|
| Grafika: | AMD Radeon RDNA 2 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 230 MHz |
| 4K (UHD): | Jā |
| Izmēri: | P358 mm x A96 mm x D216 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,2 kg |
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
|---|---|
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony PlayStation 5 (PS5) Slim Digitālā versija
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























