Sony SEL28F20
Ilustrācija var atšķirties

Sony SEL28F20

Ražotājs: Sony
Sony SEL28F20
Ilustrācija var atšķirties
no 437,99līdz 596,3414 PiedāvājumiRažotājs: Sony
  • Objektīvs
  • Fokusa attālums: 28 mm
  • Tuvuma iestatīšanas robeža: 29 cm
  • Filtra vītne: 49 mm
  • Svars: 200 g
  • Optiskā konstrukcija: 9 elementi, 8 grupas
  • Laikapstākļu izturīgs: Jā
  • Diafragmas lāpstiņu skaits: 9
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Sony SEL28F20
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

14 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Objektyvas Sony FE 28mm F2
28 mm wide angle prime lens Fast - maximum aperture of f/2.0 High quality Sony optics Ideal for everyday photography For Sony α & NEX mirrorless cameras
0–2d. dienas
prodImage
437,99
439,99
Piegāde: 2,00
ar piegādi: 2,00
Sony FE 28mm f/2.0 SEL28F20B.SYX
prodImage
442,34
442,34
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SONY FE 28mm F2 00801KVG
prodImage
445,16
445,16
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Sony FE 28mm F2 (Black) | (SEL28F20)
prodImage
451,13
451,13
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony FE 28mm f/2.0 objektīvs SEL28F20B.SYX
28 mm platleņķa primārais objektīvsĀtra f/2,0 maksimālā apertūraAugstas kvalitātes Sony optikaIdeāli piemērots ikdienas fotogrāfijāmSaderīgs ar Sony α un NEX bezspoguļa kamerām
prodImage
475,95
475,95
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony SEL-28F20 E-Mount FE Lens 28mm F2.0 objektīvs SEL28F20.SYX
2 dienas
prodImage
479,00
479,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SONY 28mm F2 E-mount pilna kadra objektīvs (SEL-28F20 SEL28F20.SYX)
prodImage
479,00
479,00
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
SONY SEL28F20 SEL28F20.SYX
prodImage
483,61
483,61
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony SEL28F20 Sony E 28 mm f/2 | SEL28F20 | 0841434173096
prodImage
492,50
492,50
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Sony SEL28F20 Sony E 28 mm f/2 | SEL28F20 | 0841434173096
prodImage
493,75
493,75
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Sony SEL28F20 Sony E 28 mm f/2 | SEL28F20 | 0841434173096
prodImage
503,50
503,50
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony Obiektyw Sony SEL28F20 Sony E 28 mm f/2
prodImage
520,73
520,73
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony SEL-28F20 E-Mount FE Lens 28mm F2.0 Sony ( SEL28F20.SYX SEL28F20B.SYX ) foto objektīvs
prodImage
535,00
535,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Sony SEL28F20 Sony E 28 mm f/2 SEL28F20
prodImage
596,34
596,34
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
Izmēri
Diametrs:64 mm
Izmēri:G60 mm
Svars:200 g
Optika
Optiskā konstrukcija:9 elementi, 8 grupas
Fokusa attālums:28 mm
Tuvuma iestatīšanas robeža:29 cm
Īpašības
Laikapstākļu izturīgs:
Diafragmas lāpstiņu skaits:9
Mainamais objektiva bajonets:Sony E
Filtra vītne:49 mm

Cenas vēsture

1M 3M6M
Sony SEL28F20
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Sony

Sony SEL200600G
no 1 679,99
Sony SEL200600G25 Salīdzināt cenas
Sony SEL70200GM2
no 2 409,45
Sony SEL70200GM211 Salīdzināt cenas
Sony SEL70350G
no 797,99
Sony SEL70350G4 Salīdzināt cenas
Sony SEL100400GM
no 2 369,00
Sony SEL100400GM3 Salīdzināt cenas
Sony SEL-2470GM2
no 2 097,89
Sony SEL-2470GM26 Salīdzināt cenas
Sony SEL1635GM2
no 2 279,00
Sony SEL1635GM29 Salīdzināt cenas
Sony SEL100M28GM
no 1 497,99
Sony SEL100M28GM3 Salīdzināt cenas
Sony SEL100400B
no 832,35
Sony SEL100400B9 Salīdzināt cenas
Sony SEL-P28135G
no 2 096,00
Sony SEL-P28135G2 Salīdzināt cenas
Sony SEL14TC
no 497,99
Sony SEL14TC4 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Laowa Argus 25 mm F0.95 APO
Laowa Argus 25 mm F0.95 APO
no 439,00
Uz cenu salīdzinājumu
14 Piedāvājumi
Sealife SportDiver 52 mm platleņķa kupolveida objektīvs (SL054)
Sealife SportDiver 52 mm platleņķa kupolveida objektīvs (SL054)
no 355,45
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
Irix 11 mm f/4.0 Blackstone
Irix 11 mm f/4.0 Blackstone
no 434,23
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Laowa 14 mm F4 FF RL Zero-D
Laowa 14 mm F4 FF RL Zero-D
no 445,95
Uz cenu salīdzinājumu
11 Piedāvājumi
Tokina AT-X 124 Pro DX II
Tokina AT-X 124 Pro DX II
no 359,00
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Irix 45 mm f/1.4 Dragonfly
Irix 45 mm f/1.4 Dragonfly
no 446,63
Uz cenu salīdzinājumu
11 Piedāvājumi
Irix 30 mm F1.4 Dragonfly
Irix 30 mm F1.4 Dragonfly
no 428,18
Uz cenu salīdzinājumu
11 Piedāvājumi
Samyang AF 35 mm F1.4
Samyang AF 35 mm F1.4
no 509,80
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
Leica DG Summilux 9 mm F1.7
Leica DG Summilux 9 mm F1.7
no 449,00
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Fujinon XF 23 mm F2.0 R WR
Fujinon XF 23 mm F2.0 R WR
no 423,99
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel