Ilustrācija var atšķirties
Sony SRS-XB01
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Bluetooth skaļrunis
- Mikrofons: Jā
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 4.2
- Bluetooth profils: Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP), Austiņas (HSP), Brīvroku režīms (HFP)
- Darbības rādiuss: 10 m
- Aizsardzības klase: IP X5
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, USB-Micro
Cenas vēsture
1M 3M
Sony SRS-XB01
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Sony SRS-LSR200
no 130,00€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 128,98€

Marshall Acton III
no 239,00€

JBL Charge 6
no 128,36€

JBL Xtreme 4
no 214,64€

Marshall Middleton
no 170,00€

JBL Flip 7
no 79,00€

JBL Tuner 2
no 53,10€

JBL Charge 5
no 101,70€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sony SRSXB01Y.CE7

29,00€
29,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sony SRSXB01W.CE7

29,00€
29,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cameron Sino 700mAh for Sony SRS-XB01 CS-SRX311SL

33,28€
35,78€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P81,50 mm x D56,50 mm x A57,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 160 g |
| Mikrofons: | Jā |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Bluetooth profils: | Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP), Austiņas (HSP), Brīvroku režīms (HFP) |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
| Aizsardzības klase: | IP X5 |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB-Micro |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora darbības laiks: | 6 h |
Cenas vēsture
1M 3M
Sony SRS-XB01
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















