Ilustrācija var atšķirties
Sony SRS-XB10
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Bluetooth skaļrunis
- Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth profils: Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP), Austiņas (HSP), Brīvroku režīms (HFP)
- Darbības rādiuss: 10 m
- NFC: Jā
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums
- Strāvas padeve: Akumulators
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony SRS-XB10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Sony SRS-LSR200
no 130,00€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 128,98€

Marshall Acton III
no 216,15€

JBL Charge 6
no 128,36€

JBL Xtreme 4
no 212,49€

Marshall Middleton
no 187,05€

JBL Flip 7
no 79,00€

JBL Tuner 2
no 53,10€

JBL Charge 5
no 101,70€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Cameron Sino 1400mAh for Sony SRS-XB10,SRS-XB12,WH-L600 CS-SRX100SL

35,09€
37,59€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P75 mm x D75 mm x A91 mm |
|---|---|
| Svars: | 260 g |
| Pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth profils: | Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP), Austiņas (HSP), Brīvroku režīms (HFP) |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
| NFC: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora darbības laiks: | 16 h |
| Brīvroku funkcija |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sony SRS-XB10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















