StarTech.com ARMSLIMDUO
Ilustrācija var atšķirties

StarTech.com ARMSLIMDUO

Ražotājs: StarTech.com
StarTech.com ARMSLIMDUO
Ilustrācija var atšķirties
no 252,101 PiedāvājumsRažotājs: StarTech.com
  • Divu monitoru turētājs diviem 12 līdz 30 collu monitoriem
  • Divi neatkarīgi rokas ar pilnībā kustīgiem locītavas savienojumiem
  • Ar atsperi balstīts augstuma regulējums
  • Divi USB pieslēgvietu caurlaides porti un divi 3,5 mm audio savienotāji
  • Slodze uz vienu montāžas roku: līdz 8,0 kg
  • Izturīga alumīnija konstrukcija
  • VESA stiprinājums: 100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
StarTech.com ARMSLIMDUO
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
StarTech.com

Populāri produkti

1 Piedāvājums

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
StarTech.com Divu Monitoru Galda Piestiprināmais Kronšteins - Pilna Kustība - Artikulējošs ARMSLIMDUO
prodImage
252,10
257,09
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Produkta dati
Divu monitoru turētājs diviem 12 līdz 30 collu monitoriem
Divi neatkarīgi rokas ar pilnībā kustīgiem locītavas savienojumiem
Ar atsperi balstīts augstuma regulējums
Divi USB pieslēgvietu caurlaides porti un divi 3,5 mm audio savienotāji
Slodze uz vienu montāžas roku: līdz 8,0 kg
Izturīga alumīnija konstrukcija
VESA stiprinājums: 100 x 100 mm, 75 x 75 mm

Cenas vēsture

1M 3M6M
StarTech.com ARMSLIMDUO
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no StarTech.com

StarTech.com ARMPIVOTE
no 89,75
StarTech.com ARMPIVOTE8 Salīdzināt cenas
StarTech.com HDMM5M
no 18,00
StarTech.com HDMM5M10 Salīdzināt cenas
StarTech.com HD2VGAMM3
no 30,00
StarTech.com HD2VGAMM34 Salīdzināt cenas
StarTech.com HDMM3MP
no 23,00
StarTech.com HDMM3MP5 Salīdzināt cenas
StarTech.com HDMM5MA
no 29,00
StarTech.com HDMM5MA6 Salīdzināt cenas
StarTech.com HD2VGAMM10
no 46,00
StarTech.com HD2VGAMM104 Salīdzināt cenas
StarTech.com HDMM5MFL
no 20,00
StarTech.com HDMM5MFL5 Salīdzināt cenas
StarTech.com HDMM10M
no 42,00
StarTech.com HDMM10M7 Salīdzināt cenas
StarTech.com SDI2HD
no 233,53
StarTech.com SDI2HD9 Salīdzināt cenas
StarTech.com ARMWALLDS
no 50,84
StarTech.com ARMWALLDS6 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Nedis TVWM6570BK
Nedis TVWM6570BK
no 253,65
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
NewStar FPMA-D935D4
NewStar FPMA-D935D4
no 248,32
Uz cenu salīdzinājumu
9 Piedāvājumi
Manhattan 461665
Manhattan 461665
no 245,04
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
Vogels C1544
Vogels C1544
no 245,00
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
NewStar NM-D750DSILVER
NewStar NM-D750DSILVER
no 244,96
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
NewStar NM-D750DWHITE
NewStar NM-D750DWHITE
no 244,96
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
SpeaKa Professional SP-TVC-600
SpeaKa Professional SP-TVC-600
no 243,95
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Dell MDA20
Dell MDA20
no 261,75
Uz cenu salīdzinājumu
40 Piedāvājumi
NewStar FPMA-D700DD3
NewStar FPMA-D700DD3
no 280,13
Uz cenu salīdzinājumu
15 Piedāvājumi
Chief XTM1U
Chief XTM1U
no 264,20
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel