Ilustrācija var atšķirties
Tactic iKNOW
Ražotājs: Tactic
Ilustrācija var atšķirties
- Galda spēle
- Apvieno zināšanas un taktiku
- 1600 jautājumi 4 kategorijās, 4800 norādes
- Minimālais vecums: 15 gadi
- Iepakojuma saturs: 200 jautājumi, spēles dēlis, spēles figūras, žetoni, spēles noteikumi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tactic iKNOW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tactic
Populāri produkti

Tactic Schaken (40218)
no 16,90€

Mattel Junior Scrabble
no 23,99€

Goliath Toys Sequence Classic
no 31,00€

Kosmos Catan - 3D Edition (68226)
no 240,65€

Repos Production Toy Battle
no 32,13€

Asmodée Cozy Stickerville
no 34,00€

Pegasus Dragomino
no 22,00€
24 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Galda spēle iKnow Junior TACTIC 203
Izcila izglītojoša spēle! Daudz uzdevumu un mācību tēmu!

15,99€
20,99€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Galda spēle iKnow Original TACTIC 244
I KNOW ir oriģināla galda spēle, kurai nepieciešama zināšanu un pārdomātas stratēģijas kombinācija!

17,99€
22,99€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Lētākā Kopējā Cena
TACTIC Board Game IKNOW Junior (на литовском яз.) 54545T
5 dienas

18,60€
18,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic Gra iKNOW Junior (54461) ( GXP 604301 54461 ) galda spēle GXP-604301

19,00€
19,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TACTIC Galda spēle "iKNOW" junior (lietuviešu val.) | 54545T | 6416739545455

20,30€
23,80€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Tactic Gra iKNOW Junior (54461) GXP-604301

20,93€
20,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic BOARD GAME IKNOW JUNIOR (LT) 6416739545455 ( 54545T ) bērnu rotaļlieta

21,00€
21,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic BOARD GAME IKNOW JUNIOR (LT) Galda spēle 54545
8 dienas

21,99€
21,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TACTIC Galda spēle "iKNOW" junior (lietuviešu val.) (54545T)
2 dienas

22,33€
25,18€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
TACTIC Galda spēle IKNOW Junior (Latviešu val.)
Spēle latviešu valodā. Jauna un oriģināla galda spēle "Es zinu Junior", kurā varat atklāt citiem gan savas zināšanas, gan taktiskās iemaņas. Attīsta matemātiskās un dabaszinātniskās izziņas prasmes. Spēlējiet ar saviem bērniem.

23,00€
23,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TACTIC Galda spēle IKNOW Junior (Latviešu val.)

23,99€
23,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic Taktikas galda spēle Iknow 2.0

29,90€
29,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic _7046952 Tactic Board Game iKNOW 2.0 Galda spēle 59602T
14 dienas

29,99€
29,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TACTIC Galda spēle “iKNOW 2.0” (Latviešu val.) | 59587 | 6416739595870

31,65€
35,15€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
TACTIC TACTIC Galda spēle “iKNOW 2.0” ,Latviešu val.,
4 darba dienas

32,97€
32,97€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Tactic Gra planszowa iKnow (edycja 2021) 2005753

33,20€
33,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic iKNOW 2.0 game (59101)

34,35€
34,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TACTIC Galda spēle “iKNOW 2.0” (Latviešu val.) (59587)
2 dienas

34,82€
37,67€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
TACTIC Galda spēle “iKNOW 2.0” (Latviešu val.)
Lieliska viktorīnas spēle, kurā varēsi paspīdēt ar zināšanām, vai izaicināt draugus un ģimeni aizraujošā piedzīvojumā! ES ZINU ir spēle, kurā var uzvarēt ikviens. Spēle ar 400 jautājumu kartītēm par aktuālāko, leģendārāko pasaulē un Latvijā. Neesi pārliecināts, ka zini atbildi? Izmanto mājienus un palielini savas izredzes. Šajā spēlē augstu tiek novērtēta drosme un gudras izvēles. Vai esi gatavs spēlēt?

35,00€
35,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Tactic Galda spēle iKNOW 2.0 200

21,99€
26,99€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
gra iknow wersja polska 58608 TACTIC (6416739586083) ( JOINEDIT65523408 )

28,00€
28,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic iKNOW 2.0 -peli 59101 (6416739591018) ( JOINEDIT70676838 )

28,00€
28,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tactic _6832791 TACTIC Board game “iKNOW 2.0” (Latvian lang.) Galda spēle TOY59587
8 dienas

31,99€
31,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Spēle iKnow Tactic 2.0, LT

32,98€
32,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Galda spēle |
| Apvieno zināšanas un taktiku |
| 1600 jautājumi 4 kategorijās, 4800 norādes |
| Minimālais vecums: 15 gadi |
| Iepakojuma saturs: 200 jautājumi, spēles dēlis, spēles figūras, žetoni, spēles noteikumi |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tactic iKNOW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























