Ilustrācija var atšķirties
Thermaltake The Tower 300
Ražotājs: Thermaltake
Ilustrācija var atšķirties
- Korpuss
- Formas faktors: MicroATX, Mini-ITX
- Diskdziņu nodalījumi: 3x iekšējie disku nodalījumi 3,5 collas
- USB 3.2 pieslēgvietas: 3x
- Savienojumi: Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), USB 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s), USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), USB-A, USB-C
- Ventilatoru skaits: 2
- Skata logs: Jā
- Modulāra kabeļu pārvaldība: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thermaltake The Tower 300
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thermaltake
Populāri produkti

Thermaltake CAPO X
no 175,00€

Mars Gaming MC-3TCORELCDM
no 89,75€

KRUX Helio
no 34,99€

Hyte Y70 Touch
no 374,20€

Hyte Y70
no 101,02€

Fractal Design Terra
no 156,62€

be quiet! Dark Base Pro 901
no 246,49€

Corsair 9000D RGB Airflow
no 364,97€

Jonsbo Z20 Mesh
no 84,90€

Akyga AK35BK
no 18,99€
136 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
THERMALTAKE The Tower 300 (sky blue, Tempered Glass) CA-1Y4-00SFWN-00

173,30€
173,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 Hydrangea Blue
1-4 dienas

174,00€
178,00€
Piegāde: 4,00€
ar piegādi: 4,00€
Thermaltake The Tower 300 Peach Fuzz
11-14 dienas

174,00€
188,00€
Piegāde: 14,00€
ar piegādi: 14,00€
THERMALTAKE The Tower 300 Micro-Tower Micro-ATX Gehäuse Sichtfenster blau ( CA 1Y4 00SFWN 00 S5628082 ) CA-1Y4-00SFWN-00

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 Micro Tower White 4711475641068 ( CA 1Y4 00S6WN 00 2A21-1CR ) Datora korpuss CA-1Y4-00S6WN-00

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 Bubble Pink (pink Tempered Glass) CA-1Y4-00SAWN-00 (4711475643222) ( JOINEDIT94672176 )

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 Gravel Sand datoru korpuss CA-1Y4-00SGWN-00
13 dienas

175,99€
175,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 White datoru korpuss CA-1Y4-00S6WN-00
13 dienas

175,99€
175,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Midi Thermaltake The Tower 300 "Gravel Sand" | CA-1Y4-00SGWN-00 | 4711475645738

176,60€
176,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake CA-1Y4-00S6WN-00 The Tower 300 White Mikrotornis 2 Būvējams

177,23€
182,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Thermaltake The Tower 300 - Micro Tower - micro ATX - Seitenteil mit Fenster (gehärtetes Glas) CA-1Y4-00SGWN-00

177,23€
182,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Thermaltake The Tower 300 Bubble Pink datoru korpuss CA-1Y4-00SAWN-00
13 dienas

177,99€
177,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake CA-1Y4-00SIWN-00 Mikro Tornis Pelēks Balts | CA-1Y4-00SIWN-00 | 4711475644960

177,99€
181,49€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Obudowa Thermaltake The Tower 300 brązowa (CA-1Y4-00SGWN-00) | CA-1Y4-00SGWN-00 | 4711475645738

178,25€
178,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 3 00 TG Snow | CA-1Y4-00S6WN-00 | 4711475641068

178,75€
178,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mini Thermaltake The Tower 300 Hydrangea Blue | S5628082 | 4711475641112

179,05€
179,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 Bubble Pink rozā rūdīts stikls - Midi/Mini Tower - ATX CA-1Y4-00SAWN-00

179,18€
184,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Mini Thermaltake The Tower 300 Bumblebee | S5628083 | 4711475641105

179,55€
179,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 Bubble Pink rozā rūdīts stikls - Midi/Mini Tower - ATX | CA-1Y4-00SAWN-00 | 4711475643222

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Midi Thermaltake The Tower 300 "Peach Fuzz" | CA-1Y4-00SKWN-00 | 4711475645745

180,10€
180,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 3 00 TG Snow | CA-1Y4-00S6WN-00 | 4711475641068

180,45€
180,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obudowa Thermaltake The Tower 300 niebieska (CA-1Y4-00SFWN-00) | S5628082 | 4711475641112

180,70€
180,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Micro Thermaltake The Tower 300 TG Matcha Plum | CA-1Y4-00SJWN-00 | 4711475645721

180,90€
180,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obudowa Thermaltake The Tower 300 żółta (CA-1Y4-00S4WN-00) | S5628083 | 4711475641105

181,25€
181,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
THERMALTAKE The Tower 300 (dark green, Tempered Glass) CA-1Y4-00SCWN-00

181,40€
181,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obudowa Thermaltake The Tower 300 pomarańczowo-niebieska (CA-1Y4-00SKWN-00) | CA-1Y4-00SKWN-00 | 4711475645745

181,80€
181,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 Light blue datoru korpuss CA-1Y4-00SFWN-00
13 dienas

181,99€
181,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Korpuss Datora korpuss - THERMALTAKE - The TOWER 300 Snow (Balts) - Mini tornis - Micro-ATX formāts - 3 iekšējās datu vietas

182,29€
182,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obudowa Thermaltake The Tower 300 zielono-różowa (CA-1Y4-00SJWN-00) | CA-1Y4-00SJWN-00 | 4711475645721

182,60€
182,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake The Tower 300 - Micro Tower - micro ATX - Seitenteil mit Fenster (gehärtetes Glas) | CA-1Y4-00SGWN-00 | 4711475645738

182,85€
182,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P342 mm x D281 mm x A551 mm |
|---|---|
| Svars: | 8,3 kg |
| Formas faktors: | MicroATX, Mini-ITX |
|---|---|
| Diskdziņu nodalījumi: | 3x iekšējie disku nodalījumi 3,5 collas |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), USB 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s), USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), USB-A, USB-C |
| Ventilatoru skaits: | 2 |
| Skata logs: | Jā |
| Modulāra kabeļu pārvaldība: | Jā |
| Putekļu filtrs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thermaltake The Tower 300
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























