Ilustrācija var atšķirties
ThermalTake Frio Silent 14
Ražotājs: Thermaltake
Ilustrācija var atšķirties
- CPU dzesētājs
- Ligzda: 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 775, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+
- CPU dzesēšana: Aktīvs
- Ventilators integrēts: Jā
- Ventilatora diametrs: Ø 140 mm
- Apgriezienu ātrums: 500 apgr./min - 1 200 apgr./min
- Darbības troksnis: 12 dB - 19,3 dB
- Sūknēšanas apjoms: 121 m³/h
Cenas vēsture
1M 3M6M
ThermalTake Frio Silent 14
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thermaltake
Populāri produkti

Thermaltake Riing Silent 12 Red
no 47,00€

Inter-Tech K-618
no 39,86€

G.Skill WigiDash
no 134,14€

Deepcool AK400 Digital SE
no 26,72€

be quiet! Pure Rock Pro 3
no 42,98€

be quiet! Dark Rock 6
no 78,15€

Deepcool AG620 ARGB V2
no 42,99€

Arctic Freezer 36 CO
no 26,00€

ENDORFY Spartan 5 Max ARGB
no 24,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Procesora dzesētājs Thermaltake CL-P002-AL14BL-B

39,48€
39,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P150 mm x A160,4 mm x D40 mm |
|---|---|
| Svars: | 620 g |
| Ligzda: | 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 775, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+ |
|---|---|
| CPU dzesēšana: | Aktīvs |
| Ventilators integrēts: | Jā |
| Ventilatora diametrs: | Ø 140 mm |
| Apgriezienu ātrums: | 500 apgr./min - 1 200 apgr./min |
| Darbības troksnis: | 12 dB - 19,3 dB |
| Sūknēšanas apjoms: | 121 m³/h |
| Ventilatora savienojums: | 4 Molex-Pin |
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa, Varš |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ThermalTake Frio Silent 14
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Thermaltake
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ThermexThermex Ūdens SildītājiThermofluxThermoflux 22thermoflux granulu katliThermor SildītājiThinkvision P32pz 30Thule Jumta BagāžnieksTIGER Family mugursomaTommy Jeans ApaviLogitech silentSilent 100 VentilatorsSilent 200 VentilatorsSilent 200czLogitech Silent PlusLogitech M SilentMac 14LEGO 14Xiaomi 14Logitech M330 Silent





















