Ilustrācija var atšķirties
ThermalTake Shock Spin
Ražotājs: Thermaltake
Ilustrācija var atšķirties
- Mikrofons
- Konstrukcija: Daļēji atvērts
- Mikrofona tips: Piespraužamais mikrofons
- Savienojumi: Austiņas, Mikrofons
- Pārraides diapazons: 15 Hz - 20 kHz
- Nominālā pretestība: 32 Ω
- Skaņas spiediens: 95 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 100 Hz - 10 kHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ThermalTake Shock Spin
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thermaltake
Populāri produkti

Thermaltake Shock XT 7.1
no 48,35€

Razer Barracuda Pro
no 130,00€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,60€

Razer BlackShark V3 Pro
no 209,00€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 234,50€

Logitech Zone 300
no 56,34€

JBL Quantum 910X
no 230,00€

HyperX Cloud III
no 62,61€

HyperX Cloud Alpha
no 51,38€

EPOS IMPACT D 10 HS (1000577)
no 82,87€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Słuchawki Thermaltake eSports Shock Spin Czarne (HT-SKS004ECBL) | HT-SKS004ECBL | 4716872051052

40,25€
40,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake Tt eSPORTS Shock Spin B lack ( HT SKS004ECBL ) austiņas HT-SKS004ECBL

43,00€
43,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Suchawki Thermaltake eSports Shock Spin Czarne (HT-SKS004ECBL) HT-SKS004ECBL

45,40€
45,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Austiņas Thermaltake eSports Shock Spin (HT-SKS004ECBL) HT-SKS004ECBL

46,40€
46,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Konstrukcija: | Daļēji atvērts |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 15 Hz - 20 kHz |
| Nominālā pretestība: | 32 Ω |
| Skaņas spiediens: | 95 dB |
| Mikrofona tips: | Piespraužamais mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 100 Hz - 10 kHz |
| Force Feedback (Vibrācijas motors): | Nē |
|---|---|
| Bezvadu: | Nē |
| Bluetooth: | Nē |
| Izslēgts skaņa: | Jā |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Kanāli: | 2.0 |
| Zvanu pieņemšanas un nolikšanas poga: | Nē |
| Savienojumi: | Austiņas, Mikrofons |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ThermalTake Shock Spin
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















