Ilustrācija var atšķirties
ThermalTake Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium
Ražotājs: Thermaltake
Ilustrācija var atšķirties
- Barošanas bloks
- Formas faktors: ATX
- Jauda: 1.250 W
- Dzesēšana: Aktīvs
- Ventilatora izmērs: 140 mm
- 80 Plus: Jā
- 80 Plus sertifikācija: Titāns
- Savienojums 24/20-Pin (Pamatplate): 1x
Cenas vēsture
1M 3M6M
ThermalTake Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thermaltake
Populāri produkti

Thermaltake ToughPower GF1 ARGB 650W
no 107,80€

ThermalTake Smart RGB 500W
no 49,05€

Thermaltake ToughPower GF2 ARGB 750W
no 139,55€

be quiet! Pure Power 13 M 1000W
no 145,85€

Seasonic Vertex GX-1000 1000W
no 197,65€

be quiet! System Power 11 650W
no 51,65€

be quiet! SFX Power 3 450W (BN321)
no 67,99€

GIGABYTE P750GM 750W
no 75,52€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thermaltake Zasilacz Thermaltake Toughpower iRGB PLUS Titanium 1250W (PS-TPI-1250F3FDTE-1)

355,93€
355,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zasilacz Thermaltake Toughpower iRGB PLUS Titanium 1250W (PS-TPI-1250F3FDTE-1) | PS-TPI-1250F3FDTE-1 | 4713227529877

365,00€
365,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Modulāra kabeļu pārvaldība: | Jā |
|---|
| Formas faktors: | ATX |
|---|
| Izmēri: | P150 mm x A86 mm x D180 mm |
|---|
| Savienojums 24/20-Pin (Pamatplate): | 1x |
|---|---|
| Savienojums 4-Pin (ATX12V): | 1x |
| Savienojums 4-Pin (Perifērija): | 8x |
| Savienojums 8-Pin (EPS12V): | 1x |
| Floppy diska savienojums: | 1x |
| PCI-E savienojums (6+2 Pin): | 4x |
| S-ATA pieslēgums: | 16x |
| Jauda: | 1.250 W |
|---|---|
| Dzesēšana: | Aktīvs |
| Ventilatora izmērs: | 140 mm |
| 80 Plus: | Jā |
| 80 Plus sertifikācija: | Titāns |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ThermalTake Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Thermaltake
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ThermexThermex Ūdens SildītājiThermofluxThermoflux 22thermoflux granulu katliThermor SildītājiThinkvision P32pz 30Thule Jumta BagāžnieksTIGER Family mugursomaTommy Jeans ApaviCrane PlusMaschine PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX PlusRadio Dab PlusMaschine Plus 2Siltumnīca Garden PlusDelta Plus Zābaki























