Ilustrācija var atšķirties
Thermaltake Toughpower iRGB Plus 1200W Platinum
Ražotājs: Thermaltake
Ilustrācija var atšķirties
- Barošanas bloks
- Formas faktors: ATX
- Jauda: 1 200 W
- Ieejas spriegums: 100 V - 240 V
- Darbības troksnis: 32,1 dB
- Dzesēšana: Aktīvs
- Ventilatora izmērs: 140 mm
- 80 Plus: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thermaltake Toughpower iRGB Plus 1200W Platinum
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thermaltake
Populāri produkti

Seasonic Focus GX-750-V4 750W
no 106,78€

be quiet! Pure Power 12M 1200W
no 150,05€

Seasonic Vertex GX-1000 1000W
no 198,52€

Lenovo barošanas bloks 500W (5P51D77094)
no 110,00€

Chieftec PPS-550FC
no 114,80€

be quiet! Dark Power 13 1000W
no 277,29€

be quiet! Straight Power 12 750W
no 131,60€

be quiet! SFX Power 3 450W (BN321)
no 67,90€

be quiet! Pure Power 12 850W
no 100,95€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thermaltake Toughpower iRGB 1200W Platinum | PS-TPI-1200F2FDPE-1 | 4711246870321 | KZTTKZCTPIRGBP0

232,50€
232,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake Zasilacz Thermaltake Toughpower iRGB 80 Plus 1200W (PS-TPI-1200F2FDPE-1)

234,26€
234,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake Zasilacz -Toughpower iRGB PLUS 1200W Platinum | PS-TPI-1200F2FDPE-1 | 4711246870321 | KZTTKZCTPIRGBP0

238,00€
238,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake Toughpower iRGB 1200W Platinum | PS-TPI-1200F2FDPE-1 | 4711246870321 | KZTTKZCTPIRGBP0

248,98€
248,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thermaltake PSU 1200W 80+ Toughpower iRGB Plus Platinum ( PS TPI 1200F2FDPE 1 4711246870321 ) Barošanas bloks PSU PS-TPI-1200F2FDPE-1

250,00€
250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Maitinimo šaltinis Thermaltake Toughpower iRGB 1200W Platinum PS-TPI-1200F2FDPE-1

253,17€
258,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
THERMALTAKE Zasilacz -Toughpower iRGB PLUS 1200W Platinum PS-TPI-1200F2FDPE-1

261,29€
261,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Modulāra kabeļu pārvaldība: | Jā |
|---|---|
| Apgaismojums: | RGB izgaismots ventilators |
| Formas faktors: | ATX |
|---|
| Izmēri: | P150 mm x A86 mm x D180 mm |
|---|
| Savienojums 24/20-Pin (Pamatplate): | 1x |
|---|---|
| Savienojums 4/8-Pin (ATX12V): | 2x |
| Savienojums 4-Pin (Perifērija): | 8x |
| Floppy diska savienojums: | 1x |
| PCI-E savienojums (6+2 Pin): | 8x |
| S-ATA pieslēgums: | 12x |
| Jauda: | 1 200 W |
|---|---|
| Ieejas spriegums: | 100 V - 240 V |
| Darbības troksnis: | 32,1 dB |
| Dzesēšana: | Aktīvs |
| Ventilatora izmērs: | 140 mm |
| 80 Plus: | Jā |
| 80 Plus sertifikācija: | Platīns |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thermaltake Toughpower iRGB Plus 1200W Platinum
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Thermaltake
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ThermexThermex Ūdens SildītājiThermofluxThermoflux 22thermoflux granulu katliThermor SildītājiThinkvision P32pz 30Thule Jumta BagāžnieksTIGER Family mugursomaTommy Jeans ApaviCorsair PlatinumIntel Xeon PlatinumPlatinum Suņu BarībaCrane PlusComfortView PlusCorsair Dominator Platinum RGBCorsair Dominator Platinum 32GB40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX Plus



























