Ilustrācija var atšķirties
Think Tank Airport Commuter
Ražotājs: Think Tank
Ilustrācija var atšķirties
- Kameras mugursoma
- Kabatas aizdare: Rāvējslēdzējs
- Klēpjdatora nodalījums: Jā
- Statīva stiprinājums: Jā
- Svars: 1,90 kg
- Priekšējā kabata: Jā
- Iekšējā kabata integrēta: Jā
- Iekšējā kabata maināma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Think Tank Airport Commuter
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Think Tank
Populāri produkti

Think Tank Retrospective 5 V2.0
no 135,20€

Rollei Fotoliner Ocean L
no 92,00€

Wandrd Rogue 6L Sling
no 136,71€

Wandrd Rogue 9L Sling
no 115,64€

Tenba DNA 16 DSLR
no 149,96€

avots: M79
C-Rope Neoprēna kameru maiss S
no 25,00€

Tenba DNA 13
no 165,95€

Artisan & Artist ACAM-78
no 146,00€

Sachtler Camporter - liels
no 245,94€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Think Tank Photo Airport Commuter 116751
Rokas mugursoma, kas der lielākajām virsējo nodalījumu prasībām un var turēt līdz 400mm f/2.8 objektīvam.
Atbilst lielākajām starptautiskajām un ASV rokas bagāžas prasībām*
Kabeļu slēdzene un YKK RC Fuse rāvējslēdzēji aizsargā jūsu aprīkojumu
Der līdz 15 klēpjdatoram un 10 planšetdatoram
* Pārbaudiet ar savu aviokompāniju par pašreizējām rokas bagāžas prasībām

259,94€
259,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | I29,20 cm x Iekšējais augstums42,40 cm x I17,30 cm |
|---|
| Izmēri: | P31,60 cm x A45,70 cm x D21,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,90 kg |
| Materiāls: | Neilons, Poliuretāns |
|---|
| Kabatas aizdare: | Rāvējslēdzējs |
|---|---|
| Priekšējā kabata: | Jā |
| Klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Iekšējā kabata integrēta: | Jā |
| Iekšējā kabata maināma: | Jā |
| Statīva stiprinājums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Think Tank Airport Commuter
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















