Ilustrācija var atšķirties
Thomson ANTUSB300
Ražotājs: Thomson
Ilustrācija var atšķirties
- DVB-T Plakana antena datora vai televizora lietošanai
- Tuneru veids: DVB-T
- Antenas veids: Telpas antena
- Pastiprinājums: 36 dB
- UHF uztveršanas diapazons: 470 MHz - 862 MHz
- Uztveršanas diapazons VHF: 174 MHz - 240 MHz
- Savienojumi: TV antenas izeja, USB
- Izmēri: P81 mm x A175 mm x D22 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Thomson ANTUSB300
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomson
Populāri produkti

Xoro HAN 600
no 22,00€

Philips SDV8622
no 51,00€

One For All SV 9425 5G
no 24,55€

Televes Elipse
no 93,50€

Oehlbach Scope Vision
no 24,80€

One For All SV 9455-5G
no 60,00€

Emos EM190-S
no 29,00€

avots: PercTe
Vivanco TVA 3050
no 40,97€

One For All SV 9357
no 33,00€

One For All SV 9430 5G
no 49,09€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomson ANTUSB300 fjernsynsantenne 00131133

20,51€
25,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P81 mm x A175 mm x D22 mm |
|---|---|
| Svars: | 355 g |
| Tuneru veids: | DVB-T |
|---|---|
| Antenas veids: | Telpas antena |
| Pastiprinājums: | 36 dB |
| UHF uztveršanas diapazons: | 470 MHz - 862 MHz |
| Uztveršanas diapazons VHF: | 174 MHz - 240 MHz |
| Savienojumi: | TV antenas izeja, USB |
Cenas vēsture
1M 3M
Thomson ANTUSB300
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















