Ilustrācija var atšķirties
Thomson RK200CD
Ražotājs: Thomson
Ilustrācija var atšķirties
- CD radio
- Atskaņošanas nesēji: CD, Kasete
- Uztvērēja mūzikas jauda: 1,20 W
- Atskaņošanas funkcijas: Atkārtot vienu, Atkārtot visu
- Kasetes atskaņotājs: Jā
- Integrēts FM uztvērējs: Jā
- Viļņu diapazoni: Amplitūdas modulētā izstarošana (AM), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Savienojumi: AUX ieeja
Cenas vēsture
1M 3M
Thomson RK200CD
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomson
Populāri produkti

Medion Retro boombokss
no 188,50€

Medion LIFE DRX-1 Plus
no 79,60€

Muse M-380
no 185,00€

Philips AZB798T
no 133,50€

JVC RV-NB300DAB
no 275,00€

Muse M-28 RDW
no 43,00€

Soundmaster SCD7800
no 101,55€

Lenco SCD-650
no 59,00€

Soundmaster SCD5800
no 79,56€

Denver TDC-280
no 75,58€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomson RK200CD

69,00€
69,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atskaņošanas nesēji: | CD, Kasete |
|---|---|
| Uztvērēja mūzikas jauda: | 1,20 W |
| Atskaņošanas funkcijas: | Atkārtot vienu, Atkārtot visu |
| Savienojumi: | AUX ieeja |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators, Tīkls |
| Kasetes atskaņotājs: | Jā |
|---|---|
| Integrēts FM uztvērējs: | Jā |
| Viļņu diapazoni: | Amplitūdas modulētā izstarošana (AM), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
| Izmēri: | P330 mm x A175 mm x D238 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,18 kg |
Cenas vēsture
1M 3M
Thomson RK200CD
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















