Ilustrācija var atšķirties
Thomson Sound Tower DS120CD
Ražotājs: Thomson
Ilustrācija var atšķirties
- Atskaņošanas mediji pilnībā: CD
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 60 W
- Skaļruņa princips: 2-ceļi
- Viļņu diapazoni: Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, USB
- Integrēts FM uztvērējs: Jā
- Bluetooth: Jā
- Kartes lasītājs priekš: SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M
Thomson Sound Tower DS120CD
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomson
Populāri produkti

Thomson MIC201BT
no 159,00€

Kenwood CR-ST700SCD
no 386,78€

Panasonic SC-PMX94
no 278,24€

Soundmaster MCD5600
no 264,27€

Philips TAM8905/10
no 275,77€

Denon CEOL N12 DAB
no 691,58€

Panasonic SC-PM250
no 99,99€

Kenwood M-9000S
no 296,03€

Pure Klasiskais stereo
no 445,00€

Panasonic SC-PM704EG
no 249,28€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Skaļrunis Thomson DS120CD

136,00€
136,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Tālvadības pults: | Jā |
|---|
| Atskaņošanas mediji pilnībā: | CD |
|---|---|
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 60 W |
| Skaļruņa princips: | 2-ceļi |
| Integrēts FM uztvērējs: | Jā |
|---|---|
| Viļņu diapazoni: | Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB |
| Bluetooth: | Jā |
| Kartes lasītājs priekš: | SecureDigital karte |
| Izmēri: | P32,50 cm x A130 cm x D36 cm |
|---|---|
| Svars: | 11 kg |
Cenas vēsture
1M 3M
Thomson Sound Tower DS120CD
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













