Ilustrācija var atšķirties
Tineco Floor One S7 Premium
Ražotājs: Tineco
Ilustrācija var atšķirties
- Mitrās sausās tīrīšanas putekļsūcējs
- Jauda: 220 W
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla
- Nominālais spriegums: 21,60 V
- Ūdens tvertne: 700 ml
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Skaņas spiediens: 78 dB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tineco Floor One S7 Premium
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tineco
Populāri produkti

Tineco Floor One S7 Pro
no 600,00€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 449,20€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 565,00€

Dyson WashG1
no 343,50€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 450,50€

Roborock F25 RT
no 209,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tineco Floor One S7 Artist Premium czarny FW2D0200DE (6971745580970) ( JOINEDIT84201602 ) Putekļu sūcējs

465,00€
465,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz pionowy myjacy 2w1 Tineco Floor One S7 Artist Premium HR08-00J (6971745580970) ( JOINEDIT87454197 ) Putekļu sūcējs

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Tineco FLOOR ONE S7 Artist Premium smarter Nass- und Trockensauger (FW2D0200DE) FW2D0200DE (6971745580970) ( JOINEDIT87369781 )

755,00€
755,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 220 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 21,60 V |
| Ūdens tvertne: | 700 ml |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Skaņas spiediens: | 78 dB |
| Filtrēšanas sistēma: | HEPA filtrs |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tineco Floor One S7 Premium
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Tineco
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tirdzniecības nojumeTirdzniecības nojumesTirdzniecības SvariTirgus nojumesTiross LukturiTissot Sieviešu PulksteņiTom ford lost cherryTop koferiTp Link ExtenderTablet Floor StandTineco S 5Premium wokFitness OneOne millionLattissima OneRoborock S7 MaxvUltra HD PremiumPremium suņu barībaBrit Premium Chicken





















