Tissot Couturier T 035.617.16.051.00
Ražotājs: Tissot
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Āda
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Pēcapgaismojuma displejs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M
Tissot Couturier T 035.617.16.051.00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Tissot Seastar 1000 (T120.417.11.051.00)
no 519,99€

Tissot Seastar 1000 (T120.417.37.051.00)
no 519,99€

Tissot Seastar 1000 (T120.417.17.041.00)
no 492,99€

Tissot Couturier T 035.617.11.051.00
no 605,00€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 203,59€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 539,10€

Armani AR11208
no 147,65€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 325,60€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 681,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tissot T035.617.16.051.00

419,99€
419,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija, Tahimetra skala |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Displeja tips: | Pēcapgaismojuma displejs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 41 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A10,95 mm |
| Svars: | 83 g |
| Materiāls Aproce: | Āda |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Tissot Couturier T 035.617.16.051.00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















