Ilustrācija var atšķirties
Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium (T127.407.11.041.00)
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu automātiskais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium (T127.407.11.041.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Lorus Automatik RL411BX9
no 172,19€

Citizen NH8390-20LE
no 199,00€

Seiko 5 Sports SRPD53K1
no 311,08€

Citizen Promaster Automatik NY0040-17LE
no 249,00€

Zeppelin Atlantic 8462-5
no 357,41€

Orient Mako II
no 210,92€

Seiko 5 Sports SRPD55K1
no 244,89€

Seiko 5 Sports (SRPH29K1)
no 289,69€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vīriešu pulkstenis Tissot T127.407.11.041.00

930,00€
930,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Kalendārs |
|---|---|
| Pulksteņa mehānisms: | Automātika |
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 40 mm |
|---|---|
| Svars: | 164 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium (T127.407.11.041.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















