Ilustrācija var atšķirties
Tissot Seastar 1000 (T120.407.17.041.00)
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Materiāls Aproce: Kaučuks
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- Lunete: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tissot Seastar 1000 (T120.407.17.041.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Tissot Seastar 1000 (T120.210.11.041.00)
no 445,00€

Citizen Promaster BN0151-17L
no 206,10€

Garmin Approach S12
no 99,99€

Festina The Originals F20665/3
no 197,59€

Polar Pacer Pro
no 182,45€

Casio G-Shock GW-9500-3ER
no 354,04€

Suunto 9 Peak Pro
no 189,99€

Citizen Promaster Eco-Drive BN0150-10E
no 263,75€

Casio Sports STL-S300H-1AEF
no 37,40€

Garmin Approach S62
no 477,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 T120.407.17.041.00 T120.407.17.041.00

821,70€
821,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 T120.407.17.041.00

830,00€
830,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Pulksteņa mehānisms: | Automātika |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 30 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 43 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A13 mm |
| Svars: | 108 g |
| Materiāls Aproce: | Kaučuks |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tissot Seastar 1000 (T120.407.17.041.00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















