Ilustrācija var atšķirties
Tissot Tradition T063.617.11.067.00
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- Kalendārs: Jā
- Īpašās funkcijas pulkstenis: Apturēšanas funkcija
Cenas vēsture
1M
Tissot Tradition T063.617.11.067.00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Tissot Seastar 1000 (T120.417.11.051.00)
no 628,70€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 204,89€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 599,00€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 315,60€

Zeppelin 100 Jahre Zeppelin 76802
no 274,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 679,55€

Seiko Chronograph (SSB387P1)
no 677,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Tommy Hilfiger Baker (1710448)
no 95,34€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vīriešu pulkstenis Tissot T063.617.11.067.00

399,99€
399,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Diametrs: | 42 mm |
|---|---|
| Svars: | 134 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Tissot Tradition T063.617.11.067.00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















