Ilustrācija var atšķirties
Tissot Tradition T063.617.16.057.00
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Āda
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
- Lunete: Jā
Cenas vēsture
1M
Tissot Tradition T063.617.16.057.00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Tissot Seastar 1000 (T120.417.11.051.00)
no 628,70€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 204,89€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 599,00€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 315,60€

Zeppelin 100 Jahre Zeppelin 76802
no 274,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 679,55€

Seiko Chronograph (SSB387P1)
no 677,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Tommy Hilfiger Baker (1710448)
no 95,34€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vīriešu rokas pulkstenis Tissot T-Classic T-Tradition T063.617.16.057.00

439,99€
439,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 30 m |
| Ciparnīca: | Jā |
|---|
| Diametrs: | 42 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A11,07 mm |
| Svars: | 67 g |
| Materiāls Aproce: | Āda |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Tissot Tradition T063.617.16.057.00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















