Ilustrācija var atšķirties
Tokina ATX-i 11-20 mm F2.8 CF
Ražotājs: Tokina
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 11 mm - 20 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 28 cm
- Palielinājums: 1:8,62
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 82 mm
- Svars: 550 g
- Optiskā konstrukcija: 14 elementi, 12 grupas
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tokina ATX-i 11-20 mm F2.8 CF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tokina
Populāri produkti

Tokina AT-X 124 Pro DX II
no 411,99€

Nikon Nikkor Z 26 mm f/2,8
no 508,10€

Sony SEL35F14GM
no 1 339,95€

Nikon Nikkor Z 14-30 mm 1:4 S
no 1 169,45€

Pentax HD-FA 21 mm F2.4 ED Limited DC WR
no 1 475,45€

Sigma Art 14-24 mm F2.8 DG HSM
no 1 359,96€

Canon RF 10-20 mm F4L IS STM
no 2 599,95€

Viltrox AF 23 mm F1.4
no 310,07€

7artisans 50 mm F0.95
no 150,14€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Objektīvs Tokina atx-i 11-20mm F2,8 CF

641,99€
641,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 89 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G92 mm |
| Svars: | 550 g |
| Optiskā konstrukcija: | 14 elementi, 12 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F22 |
| Lielākā diafragma F: | F2,80 |
| Fokusa attālums: | 11 mm - 20 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 28 cm |
| Palielinājums: | 1:8,62 |
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Attēla stabilizators: | Jā |
|---|---|
| Filtra vītne: | 82 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Tokina ATX-i 11-20 mm F2.8 CF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















