Ilustrācija var atšķirties
Tommy Hilfiger 1782384
Ražotājs: Tommy Hilfiger
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger 1782384
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tommy Hilfiger
Populāri produkti

Tommy Hilfiger Ari (1782142)
no 95,94€

Michael Kors MK5896
no 129,07€

Michael Kors MK6174
no 335,99€

Michael Kors MK5976
no 266,29€

Michael Kors Ritz MK6474
no 134,94€

Michael Kors Camille (MK7270)
no 179,96€

Michael Kors MK6204
no 286,35€

Michael Kors Camille (MK7271)
no 179,96€

Casio G-Shock GM-S2100-3AER
no 179,00€

Michael Kors MK5556
no 112,59€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tommy Hilfiger Kennedy 1782384 Sieviešu Rokas Pulkstenis

103,18€
103,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu, 24 stundas |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 38 mm |
|---|---|
| Svars: | 91,50 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger 1782384
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















