Transcend JetRam DDR5-4800 8GB (JM4800ASG-8G)
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: Transcend
Ilustrācija var atšķirties
no 146,25līdz 266,509 PiedāvājumiRažotājs: Transcend
  • Atmiņas lielums: 8 GB
  • Atmiņas takts frekvence: 4.800 MHz
  • Transcend JetRam JM4800ASG-8G
  • 8 GB DDR5 SO-DIMM
  • 4800 MHz atmiņas takts frekvence
  • 1 x 8 GB modulis
  • Zems darbības spriegums 1,1 V
  • Iebūvēts ECC datu kļūdu korekcijai
  • Atbilst JEDEC standartiem ar augstas kvalitātes DRAM čipiem
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Transcend Transcend JetRam JM4800ASG-8G 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 Mhz | JM4800ASG-8G | 0760557858591
prodImage
146,25
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Atmiņas modulis klēpjdatoram Transcend JetRam JM4800ASG-8G 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 MHz | JM4800ASG-8G | 0760557858591
prodImage
148,80
TRANSCEND 8GB JM DDR5 4800 SO-DIMM 1Rx16 1Gx16 CL40 1.1V JM4800ASG-8G
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Transcend JetRam Green 8GB DDR5 4800MHZ SO-DIMM JM4800ASG-8G operatīvā atmiņa JM4800ASG-8G
8GB PC SO 4800 CL40 Transcend JetRAM, JM4800ASG-8G | JM4800ASG-8G
Atmiņas modulis Transcend JetRam JM4800ASG-8G 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 MHz klēpjdatoram | JM4800ASG-8G
TRANSCEND 8GB JM DDR5 4800 SO-DIMM 1Rx16 JM4800ASG-8G
TRANSCEND 8GB JM DDR5 4800 SO-DIMM 1Rx16 ( JM4800ASG 8G ) operatīvā atmiņa JM4800ASG-8G
Produkta dati
Papildu funkcijas
Transcend JetRam JM4800ASG-8G
8 GB DDR5 SO-DIMM
1 x 8 GB modulis
Zems darbības spriegums 1,1 V
Specifikācijas
Atmiņas lielums:8 GB