Ilustrācija var atšķirties
Trio Apart griestu lampa (659411806)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Griestu lampa, Vannas istabas lampa
- Ārējā zona: Nē
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 18 W
- Lampas kalpošanas laiks: 20.000 h
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Apart griestu lampa (659411806)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Trio Lighting Papildus vannas istabas griestu gaisma ar LED diodēm 9005068

44,90€
49,80€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
TRIO APART 659411806

98,09€
98,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|
| Diametrs: | 35 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A10 cm |
| Materiāls: | Akrils |
|---|
| Ārējā zona: | Nē |
|---|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa, Vannas istabas lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 18 W |
| Lampas kalpošanas laiks: | 20.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 1.600 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Apart griestu lampa (659411806)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesGriestu Lampa VentilatorsGriestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu VentilatorsGriestu KarnīzesGriestu LīstesGriestu KondicionieriMēness LampaKvarca LampaSauna Lampa






















