Ilustrācija var atšķirties
Trio Brad piekaramā lampa (323710130)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 27 W
- Lampas kalpošanas laiks: 30.000 h
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 3.400 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Brad piekaramā lampa (323710130)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Trio Lighting Brad LED piekaramais apgaismojums no koka 9011052

172,90€
172,90€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
TRIO-Lighting Trio Brad LED piekarama lampa wood brushed steel 323710130 4017807451191

230,05€
232,55€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Izmēri: | P100 cm x D20 cm x A150 cm |
|---|
| Materiāls: | Koks |
|---|
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 27 W |
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 3.400 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Neobligāts |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Brad piekaramā lampa (323710130)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart T2Trust adaptersTualetes Poda BirsteTV Philips FlatMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaLampa Lupa LedT8 Lampa






















