Ilustrācija var atšķirties
Trio Carrera piekaramā lampa (325010132)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 38 W
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 4.000 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Carrera piekaramā lampa (325010132)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Trio Vapore griestu lampa (611210506)
no 321,53€

Trio Paris II stāvlampa (400200107)
no 236,68€

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Trio-Lighting Carrera LED matt black piekaramā lampa

238,10€
240,60€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Diametrs: | 55 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A150 cm |
| Materiāls: | Metāls, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 38 W |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 4.000 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Carrera piekaramā lampa (325010132)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart T2Trust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV Philips FlatPlaymobil Porsche CarreraMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaLampa Lupa Led




















