Ilustrācija var atšķirties
Trio Clapton LED-griestu lampa (621410505)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Ārējā zona: Nē
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda: 4,50 W
- LEDu skaits: 5
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Clapton LED-griestu lampa (621410505)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Trio-Lighting Clapton LED 5-pc chrome virziena gaismeklis

223,39€
225,89€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Izmēri: | P70 cm x D50 cm x A24 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,17 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs, Stikls |
|---|
| Ārējā zona: | Nē |
|---|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda: | 4,50 W |
| LEDu skaits: | 5 |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Nē |
| Spilgtums: | 2.000 lm |
| Kustības sensors: | Nē |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Nē |
| Krēslas sensors: | Nē |
| Taimeris: | Nē |
| Bluetooth: | Nē |
| USB: | Nē |
| Tālvadības pults: | Nē |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Clapton LED-griestu lampa (621410505)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesLED griestu gaismekļiMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaLampa Lupa Led





















