Ilustrācija var atšķirties
Trio Concha LED sienas lampa (225172931)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda: 12 W
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- LEDu skaits: 2
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Concha LED sienas lampa (225172931)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sienas lampa TRIO Concha 2XLED SMD 6W 2X600Lm 3000K 28cm balta 225172931

40,00€
40,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TRIO-Lighting Trio Concha LED sienas lampa 28 cm matt white 225172931 4017807404555

78,66€
81,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Trio LED sienas lampa Concha

81,39€
81,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Izmēri: | P28 cm x D4,50 cm x A8 cm |
|---|
| Materiāls: | Metāls, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda: | 12 W |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| LEDu skaits: | 2 |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 600 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Concha LED sienas lampa (225172931)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart T2Trust adaptersTualetes Poda BirsteTV Philips FlatSienas Lampa Ar SlēdziLampa Lupa LedLed Lampa 24WLed Lampa 48WLed Uv Lampa Gēla NagiemLed Lampa 60X60Mēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu Lampa























