Ilustrācija var atšķirties
Trio Granada LED griestu lampa (673890206)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda: 36 W
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 3.250 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Granada LED griestu lampa (673890206)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Trio Vapore griestu lampa (611210506)
no 321,53€

Trio Paris II stāvlampa (400200107)
no 236,68€

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TRIO Griestu lampa GRANADA, 36W, 3000K, 4300Lm

292,95€
295,45€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Trio Griestu lampa GRANADA, 36W, 3000K, 4300Lm | | 4017807433371

307,00€
313,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Izmēri: | P85 cm x D60 cm x A8,50 cm |
|---|
| Materiāls: | Hroms, Metāls |
|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda: | 36 W |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 3.250 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Granada LED griestu lampa (673890206)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart T2Trust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV Philips FlatGriestu Lampa VentilatorsLED griestu gaismekļiLampa Lupa LedLed Lampa 24WLed Lampa 48WLed Uv Lampa Gēla NagiemLed Lampa 60X60Griestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu Ventilators






















