Ilustrācija var atšķirties
Trio Osaka griestu lampa (678710006)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: nav nomaināms
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda: 100 W
- Krāsas temperatūra: 6.000 K
- Krāsu temperatūras vadība: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Osaka griestu lampa (678710006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Trio Lighting Tālvadības pults komplektā - Osaka LED griestu gaisma 9005313

214,90€
214,90€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
TRIO-Lighting Trio Osaka LED griestu lampa 65 cm chrome 678710006 4017807337730

331,71€
334,21€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Diametrs: | 67 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A10 cm |
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | nav nomaināms |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda: | 100 W |
| Krāsas temperatūra: | 6.000 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| Spilgtums: | 9.800 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Osaka griestu lampa (678710006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesGriestu Lampa VentilatorsGriestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu VentilatorsGriestu KarnīzesGriestu LīstesGriestu KondicionieriMēness LampaKvarca LampaSauna Lampa






















