Ilustrācija var atšķirties
Trio Pearl sienas lampa (221169142)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Ārējā zona: Jā
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 8 W
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 900 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Pearl sienas lampa (221169142)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Trio Vapore griestu lampa (611210506)
no 321,53€

Trio Paris II stāvlampa (400200107)
no 236,68€

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TRIO-Lighting Trio Pearl LED sienas lampa anthracite motion sensor 221169142 4017807279290

148,27€
150,77€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
|---|
| Izmēri: | P100 mm x D100 mm x A160 mm |
|---|---|
| Svars: | 415 g |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Ārējā zona: | Jā |
|---|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 8 W |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 900 lm |
| Kustības sensors: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Trio Pearl sienas lampa (221169142)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart T2Trust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV Philips FlatSienas Lampa Ar SlēdziPearl CandleMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu Lampa





















