Ilustrācija var atšķirties
Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Max (Xbox)
Ražotājs: Turtle Beach
Ilustrācija var atšķirties
- Saderīgs: Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
- Oficiāli licencēta, bezvadu Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 MAX spēļu austiņa
- Bez aizkaves bezvadu savienojums ar 2,4 GHz tehnoloģiju
- Iepazīšanās telpas skaņa ar 50 mm skaļruņiem
- Gen 2 mikrofonu, kas var pacelt, nodrošinot skaidru čatu
Cenas vēsture
1M 3M6M
Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Max (Xbox)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Turtle Beach
Populāri produkti

Turtle Beach Stealth Pro Playstation
no 271,83€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 220,10€

Sennheiser PC 8 USB
no 24,25€

JBL Quantum 400
no 66,07€

Logitech PC austiņas 960 USB
no 16,32€

HyperX Cloud Alpha
no 48,30€

HyperX Cloud III
no 56,15€

Razer BlackShark V3 Pro
no 197,47€

Logitech G Pro X 2 Lightspeed
no 158,30€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Turtle Beach Stealth 600 Gen. 2 Max Headphones Black (TBS-2362-02) ( TBS 2362 02 ) austiņas

86,00€
86,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Turtle Beach wireless headset Stealth 600 Gen 2 Max, red Xbox ART#476799

90,16€
90,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Turtle Beach Stealth 600X GEN 2 MAX Xbox Schwarz TBS-2362-02 (0731855023639) ( JOINEDIT91832907 )

92,00€
92,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Austiņas Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 MAX — vadu un bezvadu, USB-C, apkārtauss, 20–20000 Hz, Melna TBS-2362-02

94,52€
99,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Turtle Beach Stealth 600X GEN 2 MAX Xbox black TBS-2362-02

95,64€
95,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Słuchawki Turtle Beach Stealth 600 Gen. 2 Max Czarne (TBS-2362-02) | TBS-2362-02 | 731855023639

117,65€
117,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Austiņas Turtle Beach Stealth 600 Gen. 2 Max Black (TBS-2362-02) | TBS-2362-02 | 731855023639

120,75€
120,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Saderīgs: | Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
|---|
| Oficiāli licencēta, bezvadu Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 MAX spēļu austiņa |
| Bez aizkaves bezvadu savienojums ar 2,4 GHz tehnoloģiju |
| Iepazīšanās telpas skaņa ar 50 mm skaļruņiem |
| Gen 2 mikrofonu, kas var pacelt, nodrošinot skaidru čatu |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Max (Xbox)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























