Ilustrācija var atšķirties
Villeroy & Boch Avento roku mazgājamais izlietne (73584501)
Ražotājs: Villeroy & Boch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas izlietne
- Materiāls: Keramika
- Jaucējkrāna īpašības: viena cauruma montāža
- Pārplūde
- Izmēri: P45 cm x D37 cm x A18 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Villeroy & Boch Avento roku mazgājamais izlietne (73584501)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Villeroy & Boch
Populāri produkti

Grohe Grohtherm 800 34558000
no 139,99€

Grundfos Alpha2 25-40 180
no 129,99€

Grohe Grohtherm 2000 34469001
no 288,13€

Grohe Ersatzkartusche (46048000)
no 50,90€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
(73584501) izlietne Avento, 450x370 mm, balta Villeroy & Boch 73584501 | EVS_73584501 | 4051202382148

152,65€
152,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Villeroy & Boch izlietne Avento, 450x370 mm, balta 73584501
5 dienas

157,10€
157,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Villeroy&Boch Villeroy & Boch izlietne Avento, 450x370mm, balta, 73584501

160,07€
160,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vannas Istabas Izlietne Villeroy & Boch Avento 45x37cm (73584501)

160,98€
160,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Izlietne Villeroy & Boch Avento, 450x370 mm, balta

161,99€
161,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jaucējkrāna īpašības: viena cauruma montāža |
| Pārplūde |
| Izmēri: | P45 cm x D37 cm x A18 cm |
|---|
| Materiāls: | Keramika |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Villeroy & Boch Avento roku mazgājamais izlietne (73584501)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























