Ilustrācija var atšķirties
Voigtländer Nokton 58mm F1,4 SL II
Ražotājs: Voigtländer
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 58 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 45 cm
- Palielinājums: 1:1,40
- Filtra vītne: 58 mm
- Svars: 320 g
- Optiskā konstrukcija: 7 elementi, 6 grupas
- Diagonālais skata leņķis: 40°
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Nokton 58mm F1,4 SL II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Voigtländer
Populāri produkti

Voigtländer Nokton 50 mm F1.5 VM II M.C.
no 954,65€

Voigtländer APO-Lanthar 35 mm F2
no 1 146,66€

Voigtländer Ultron 35 mm F2.0
no 714,62€

Voigtländer Nokton 50 mm F1.0
no 1 846,94€

7artisans AF 85 mm F1.8
no 323,52€

Viltrox AF 135 mm F1.8 LAB
no 840,23€

Sigma Contemporary 90 mm F2.8 DG DN
no 599,45€

Nikon AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G
no 247,00€

Canon RF 45 mm F1.2 STM
no 599,45€

Nikon Nikkor Z 85 mm f/1,2 S
no 2 749,95€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Voigtlander Obiektyw Voigtlander Nokton SL IIs Nikon F 58 mm F/1.4 VG1479

578,11€
578,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Voigtlander Nokton SL IIs Nikon F 58 mm F/1.4 | VG1479 | 4002451195973

582,30€
582,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Voigtlander Nokton SL IIs Nikon F 58 mm F/1.4 | VG1479 | 4002451195973

582,30€
582,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Voigtlander Nokton SL IIs Nikon F 58 mm F/1.4 | VG1479 | 4002451195973

592,65€
592,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 64,40 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G47,50 mm |
| Svars: | 320 g |
| Optiskā konstrukcija: | 7 elementi, 6 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 58 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 45 cm |
| Palielinājums: | 1:1,40 |
| Diagonālais skata leņķis: | 40° |
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 9 |
|---|---|
| Filtra vītne: | 58 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Voigtländer Nokton 58mm F1,4 SL II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























