Ilustrācija var atšķirties
Vortex Optics Diamondback HD 12x50
Ražotājs: Vortex Optics
Ilustrācija var atšķirties
- Tālskatis
- Palielinājuma faktors: 12x
- Objektīva diametrs: 50 mm
- Izejas zīlīte: 4,10 mm
- Redzes lauks uz 1000 m: 91 m
- Objektīvais redzes leņķis: 5,20°
- Tuvuma zona: apm. 1,80 m
- Ūdensizturīgs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Vortex Optics Diamondback HD 12x50
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Vortex Optics
Populāri produkti

Vortex Optics Crossfire 12x50
no 206,99€

Zeiss Terra ED 10x42
no 594,00€

Celestron Outland X 10x25
no 82,00€

Vtech Interaktīvs video binoklis
no 53,50€

Nikon Monarch HG 10x42
no 1 001,99€

Leica Noctivid 8x42
no 2 445,95€

Nikon Aculon A30 10x25
no 99,00€

Tasco Essentials 7 x 35 mm
no 47,99€

Canon 10x30 IS II
no 578,15€

Steiner SkyHawk 4.0 8x32
no 419,45€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vortex Diamondback HD 12x50 Binoklis

322,99€
322,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P135 mm x D167 mm |
|---|---|
| Svars: | 819 g |
| Palielinājuma faktors: | 12x |
|---|---|
| Objektīva diametrs: | 50 mm |
| Izejas zīlīte: | 4,10 mm |
| Redzes lauks uz 1000 m: | 91 m |
| Objektīvais redzes leņķis: | 5,20° |
| Tuvuma zona: | apm. 1,80 m |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Vortex Optics Diamondback HD 12x50
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















