Ilustrācija var atšķirties
WMF Küchenminis rīsu vārītājs ar pusdienu līdzņemšanas kastīti
Ražotājs: WMF
Ilustrācija var atšķirties
- Rīsu vārāmā mašīna
- Jauda: 220 W
- Tilpums (konteiners): 1 L
- Pretpiedeguma pārklājums: Jā
- Uzturēšanas funkcija: Jā
- Displejs: Jā
- Materiāls: Nerūsējošais tērauds, Plastmasa
- Piederumi: 1 To-Go vāks, 1 mērglāze, 1 rīsu karote
Cenas vēsture
1M 3M6M
WMF Küchenminis rīsu vārītājs ar pusdienu līdzņemšanas kastīti
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
WMF
Populāri produkti

Cuckoo CR-0631F
no 124,80€

Cuckoo SR-4600
no 184,25€

Russell Hobbs Maxi (27040-56)
no 34,23€

Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000
no 210,52€

Cuckoo CRP-LHTR0609F
no 454,75€

avots: ITwork
Rommelsbacher MRK 650
no 84,43€

Tristar RK-6117
no 27,99€

Cuckoo CR-3511
no 232,45€

Cuckoo CR-0351F
no 117,70€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WMF 0415260011 KÜCHENminis Reiskocher mit Lunch-to-go-Box | 0415260011 | 4211129131049

75,90€
75,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WMF KITCHENminis 04.1526.0011 rice cooker 1 L 220 W Stainless steel 0415260011

83,25€
88,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
WMF KITCHENminis 04.1526.0011 rice cooker 1 L 220 W Stainless steel ( 0415260011 04.1526.0011 )

84,00€
84,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WMF KITCHENminis 04.1526.0011 rice cooker 1 L 220 W Stainless steel | 0415260011 | 4211129131049 | WLONONWCROJ58

87,70€
87,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Rīsu vārītājs WMF Kitchenminis - Kompakts un nenoturīgs - Iekļauta pusdienu kaste

100,85€
100,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WMF KITCHENminis 04.1526.0011 rice cooker 1 L 220 W Stainless steel 0415260011

115,18€
117,68€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Piederumi: 1 To-Go vāks, 1 mērglāze, 1 rīsu karote |
| Izmēri: | P176 mm x A210 mm x D178 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,50 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
|---|
| Tilpums (konteiners): | 1 L |
|---|
| Jauda: | 220 W |
|---|
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
|---|---|
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Displejs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
WMF Küchenminis rīsu vārītājs ar pusdienu līdzņemšanas kastīti
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























