Ilustrācija var atšķirties
WMF Küchenminis Uzkodas līdzņemšanai
Ražotājs: WMF
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 250 W
- Temperatūras izvēle: 30°C - 70°C
- Būra aprīkojums: 5 stāvs(i)
- Displejs: Jā
- Taimeris: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Izmēri: P18,80 cm x A20,40 cm x D27,70 cm
- Svars: 3,45 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
WMF Küchenminis Uzkodas līdzņemšanai
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
WMF
Populāri produkti

Stöckli Dörrgerät Dörrex Taimeris
no 130,50€

Rommelsbacher DA 950
no 195,00€

Rommelsbacher DA 650
no 198,26€

Steba ED 6
no 149,60€

Stöckli 0076.70M
no 151,20€

MPM MSG-11
no 41,90€

Trisa Veselīga Uzkoda
no 99,43€

Concept SO2080
no 46,99€

ProfiCook PC-DR 1218
no 179,79€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WMF Vaisių, uogų, grybų džiovyklė WMF 415250011

126,98€
126,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WMF KITCHENminis 415250011

129,99€
129,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WMF Automatic Dryer Snack to-go KITCHENminis Stainless steel 250 W Number of trays 5 Temperature control Integrated timer ( 415250011 04.1525.0011 0415250011 4211129131018 ) Virtuves piederumi

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Būra aprīkojums: | 5 stāvs(i) |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Izmēri: | P18,80 cm x A20,40 cm x D27,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,45 kg |
| Jauda: | 250 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | 30°C - 70°C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
WMF Küchenminis Uzkodas līdzņemšanai
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















